MLS Football Jersey

Emma Hayes tapo pirmąja moterimi ant kultinės „Chelsea’s Shed Wall“ sienos

Antradienį per CFC apdovanojimus „Stamford Bridge“ buvo atidengta speciali instaliacija, skirta Hayeso indėliui ir neįtikėtiniems pasiekimams Chelsea Futbolo marškinėliai pagerbti. Daugiau nei dešimtmetį Hayes buvo „Chelsea“ moterų futbolo sinonimas, atvedęs komandą į neregėtą sėkmę ir iškovojęs įspūdingą 15 trofėjų skaičių. Jos pasitraukimas žymi vienos eros pabaigą, tačiau taip pat pabrėžia neišdildomą pėdsaką, kurį ji paliko klubo istorijoje.

Hayes įrašyta ant „Shed Wall“ sienos, ji atsiduria tarp garsios Pigūs Chelsea Futbolo marškinėliai legendų grupės, kuriai priklauso Johnas Terry, Frankas Lampardas, Ray Wilkinsas ir Peteris Osgoodas. Šis simbolinis gestas pabrėžia jos, kaip novatorės ir pavyzdžio pradedantiesiems futbolininkams ir treneriams, statusą.

Emma Hayes tapo pirmąja moterimi ant kultinės „Chelsea’s Shed Wall“ sienos

Hayes vadovavo Pigūs Chelsea vaikiški futbolo marškinėliai komandai, kuri iškovojo keturis iš eilės WSL titulus ir gali laimėti penktąjį iš eilės, jei sezoną užbaigs puikiai. Tačiau Čempionų lyga per 12 jos darbo metų klube vis dar nepasiekiama, o paskutinį kartą balandžio mėn. paskutiniame ketverto etape ji patyrė nesėkmę prieš „Barcelona“.

Dabar „Stamford Bridge“ sirgaliai ir lankytojai turi galimybę iš arti pamatyti Hayes palikimą, nes jos vieta ant „Shed Wall“ sienos nuolat primins jos nepaprastus pasiekimus. Ji grįš į aikštę trečiadienio vakarą Londono derbyje su „Tottenham“ Brisbane Road stadione, o USWNT gerbėjai ir toliau laukia jos atvykimo per tvenkinį vasarą.

clubamericafansclub

Learn More →

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

MLS Football Jersey